^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

WIOSENNY KĄCIK W GRUPIE SMERFÓW

Dzieci z grupy „ Smerfów” z utęsknieniem czekały aż nadejdzie wiosna. Na zajęciach poznawały wiosenne kwiaty, zwierzęta, które budzą się z zimowego snu wiosenną pogodę oraz ptaki, zwiastujące wiosnę. Nasza sala również zrobiła się wiosenna nie tylko za sprawą dekoracji na oknach, ale głównie dzięki zielonym gałązkom , baziom, hiacyntom i żonkilom zdobiącym nasz parapet. Maluszki zamieniły się również w małych ogrodników i samodzielnie posiały rzeżuchę oraz założyły hodowlę fasolki w doniczkach i słoikach. Każdego dnia dbały, aby roślinkom nie brakowało wody i obserwowały jak rosną. Dzieci wykonały również pracę plastyczną pt. Hiacynt, która zdobiła grupową gazetkę. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

/Elżbieta Turoń, Marzena Chudek/

Zobacz zdjęcia...

Copyright 2014  Przedszkole nr 1 Goczałkowice-Zdrój